Náš príbeh – Our story

Náš príbeh – Our story

Náš príbeh začal v roku 2006, keď sme spolupracovali s klinikou Dr. Fish vo Viedni, nakoľko jeden z našich partnerov trpel na kožné ochorenie, psoriázu. V tom čase moderná medicína ešte nepoznala biologickú liečbu, resp. táto bola niekde v plienkach. Objavili sme prírodnú metódu a pod drobnohľadom lekárov, sme už v pilotnej štúdií pomohli veľa pacientom. Aký to má vlastne súvis s konope sa dočítate ďalej.

Tlak farmaceutických skupín bol v tom čase obrovský, až našli zámienku a klinika sa po 5. úspešných rokoch musela zatvoriť. My sme však vo výskume pokračovali a k liečbe ichtyoterapiou, sme vybranej vzorke pacientov podávali prvý extrakt z konope siatej. Výsledky boli ohromujúce. Konope pôsobilo proti stresu, rybičky, špeciálne solárium a naše krémy dosiahli už v tom čase rovnaký účinok ako dnešná biologická liečba. Na niekoľko rokov sa potom cesty kamarátov a obchodných partnerov rozišli a akákoľvek produkcia mimo krémov bola zastavená.

Dnes sme tu opäť a chceme Vám ukázať, že produkty z konope dnes môžu zohrať významnú úlohu napríklad pri podpornej liečbe autoimunitných ochorení, ale aj onkologických ochorení, nakoľko refreshom endokanabinoidného systému, vieme potlačiť stres a iné faktory, ktoré prispievajú k v zniku závažných ochorení. Preukázateľné sú aj skúsenosti pri zmiernení príznakov a prejavov Parkinsonovej choroby / Tremoru. Našim dlhodobejším cieľom je otvorenie novej modernej kliniky bio-medicíny na Slovensku.

Pozitívne vnímame aj to, že časť závislých ľudí od marihuany prechádza dnes na CBD, alebo sa o CBD informuje.

Budeme preto radi ak nám napíšete svoje postrehy.

Tu si môžete prečítať pilotnú štúdiu.